Inżynier Chłodnictwa

Dodano: 2017-04-03

Kategoria: praca

Progresso, dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Główne zadania:
Projektowanie i wdrażanie do produkcji układów chłodniczych,
Udział w procesie wykonania prototypów,
Przygotowanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną oraz wdrożeniową,
Współpraca z innymi działami,
Bieżące wsparcie działu produkcji w zakresie rozwiązywania problemów związanych z układami chłodniczymi,
Testowanie nowych oraz istniejących produktów pod kątem wymagań klienta.
Wymagania
Wykształcenie wyższe techniczne – chłodnictwo lub pokrewne,
Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane w zakresie projektowania podzespołów chłodniczych,
Znajomość zagadnień związanych z chłodnictwem, termodynamiką,
Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem AutoCAD i SolidEdge,
Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu,
Terminowość, dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dużej, międzynarodowej organizacji,
Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia oraz pakiet benefitów,
Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem w j.polskim i angielskim oraz LM na adres praca@progresso.net.pl.
W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

[Certyfikat MPiPS: 540]

chłodnictwo praca, chłodnictwo praca kalisz, inżynier chłodnictwa praca, inżynier chłodnictwa praca kalisz, kalisz praca