Brygadzista linii produkcyjnej

Dodano: 2017-02-13

Kategoria: praca

Progresso dla swojego Klienta, nowoczesnej firmy produkcyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz

Obowiązki:
Udział w pracach podległej brygady,
Bieżąca kontrola działania i raportowanie poważniejszych awarii,
Dbałość o wykonanie oraz jakość pracy,
Utrzymanie ciągłości i terminowości produkcji,
Dbałość o urządzenia i stanowiska technologiczne,
Kontrola przestrzegania przepisów przeciwpożarowych i BHP.

Wymagania:
Wykształcenie techniczne,
Min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej,
Dobra organizacja pracy,
Samodzielność, odpowiedzialność,
Znajomość MS Office.

Oferujemy:
Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
Interesującą i odpowiedzialną pracę,
Stabilne długotrwałe zatrudnienie,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: praca@progresso.net.pl. W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

brygadzista produkcji, lider grupy produkcyjnej, lider produkcji, mistrz produkcji, pracownik produkcji kalisz

Kontakt w sprawie ogłszenia:

praca@progresso.net.pl