Kierownik wydziału produkcyjnego

Dodano: 2017-01-20

Kategoria: praca

Progresso dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukuje osób na stanowisko:

KIEROWNIK WYDZIAŁU PRODUKCYJNEGO
Miejsce pracy: Kalisz

Główne zadania:
Zarządzanie i koordynowanie pracy działu produkcyjnego (ok. 60-70 os.),
Organizacja procesów produkcyjnych, nadzór nad przebiegiem procesu technologicznego,
Udział w planowaniu produkcji,
Zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych,
Optymalizacja procesów produkcyjnych oraz wykorzystania zasobów materiałowych,
Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi standardami,
Zarządzanie zespołem pracowników.

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży AGD,
Wykształcenie wyższe techniczne,
Umiejętność efektywnego zarządzania zespołami na różnych szczeblach organizacji,
Znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
Wykazywanie inicjatywy w podnoszeniu wydajności procesu produkcji,
Samodzielność i konsekwencja w podejmowaniu decyzji,
Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Interesującą pracę w nowoczesnym zakładzie,
Wdrożenie w międzynarodowe środowisko pracy,
Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres: praca@progresso.net.pl.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

kierownik, kierownik działu produkcyjnego, kierownik kalisz, kierownik produkcja praca, kierownik produkcji, kierownik produkcji kalisz, kierownik produkcji praca, produkcja, produkcja praca, przemysł, przemysł kalisz

Kontakt w sprawie ogłszenia:

praca@progresso.net.pl